sobota, 1 lipca 2017

Lipcowe aktualności

"Wiara" wylądowała i są już pierwsze recenzje - na razie pozytywne. :) Gdyby ktoś chciał sobie poczytać, oto garść linków:

Catus Geekus

Samotnia

Legendum Est (Wiara, nadzieja, krzywda)

Szuflada

Booklove (Wiara czyni cuda)  

god save the book (Koszmar minionego lata)

BookHunter


Poza tym będę 8 lipca na Medalikonie, szczegóły wkrótce.14 komentarzy:

 1. Ja już mam w kolejce do czytania, czekałam na Wiarę i się doczekałam (tylko skończę 3 tom cyklu "Głębia" i się zabieram do lektury)

  A będzie w planach jakaś fantastyka ? Będzie ????

  OdpowiedzUsuń
 2. Będzie - we wrześniu premiera "Niepełni". Tzn. to taka fantastyka z pogranicza trochę, ale jednak fantastyka. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Niepełnia" już dostępna, ale czy będzie także w formie e-booka?

   Usuń
  2. Wszystkie moje poprzednie książki z tego wydawnictwa wersję e-bookową miały, więc podejrzewam, że z tą będzie podobnie. :)

   Usuń
  3. Już jest e-book dostępny. Herbata + ciasto + "Niepełnia" = fantastyczna niedziela; dziękuję :)

   Usuń
 3. Jak to dobrze, że istnieje taki wynalazek jak ebook! Dowiedziałam się o istnieniu "Wiary" i naturalnie zapragnęłam NATYCHMIAST zabrać się do czytania. Ponieważ była niedziela, o papierowej książce mogłabym tylko pomarzyć. A tak, raz dwa, ebook kupiony i po minutce mogłam zacząć lekturę. :) Kolejny udany "milicyjny" kryminał - ponieważ pamiętam te czasy (moje ósme urodziny dokładnie w dniu awarii w Czernobylu;), czytało się z pewną nostalgią. I jak zwykle nie zgadłam mordercy. :( Choć może to i dobrze?
  Żeby nie było, że "Wiara" podobała mi się z jakichś płytkich sentymentalnych powodów - po prostu przyjemnie się czyta tekst tak profesjonalnie i dobrze napisany. W dodatku, co w literaturze kryminalnej jest bardzo ważne - całość jest logiczna i nie ma rozwiązań "z czapy". Pozdrawiam i życzę dalszych tak udanych książek. (To troszkę samolubne życzenia, bo jeśli się spełnią, to z nich skorzystam jako czytelniczka :> )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też pozdrawiam i dziękuję za pozytywną opinię. :)

   Usuń
 4. Zapraszam jeszcze do siebie na recenzje "Wiary"
  http://literackieprzeszpiegi.pl/index.php/2017/07/11/wiara/

  OdpowiedzUsuń
 5. "Wiara" to wspaniała powieść. Jest wciągająca, przemyślana i świetnie napisana, ale pewnie cały czas słyszy Pani takie opinie :)

  Zastanawiam się, ile znaków ma powieść taka, jak "Wiara"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W mojej wordowej wersji mam 646 151 znaków. I pięknie dziękuję za miłe słowa, wcale nie wszystkie opinie są pozytywne. ;)

   Usuń
  2. W sobotę zostawiłam męża w domu z dziećmi (i Pani książką). Kiedy wróciłam okazało się, że córka przez trzy godziny oglądała "Świnkę Peppę", bo mąż nie mógł oderwać się od lektury.
   To mówi chyba samo za siebie ;)

   Usuń
 6. A czytając miałam przed oczami elektrownię w Jaworznie

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobry wieczór, czy na horyzoncie można się spodziewać jakiś newsów? Czytelnicy zaczynają się niepokoić taką nieobecnością na blogu :)
  Jak idą prace nad nowymi powieściami i opowiadaniami, np. III częścią Jordana?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie się zastanawiam, czy prowadzenie tego bloga ma sens: ja niespecjalnie mam czas i pomysły na pisanie nowych notek, a czytelników nigdy nie było tu dużo... Przemyślę to jeszcze i spróbuję podjąć jakąś decyzję na początku roku, jak już skończę książkę, którą teraz piszę (trzecia część Niny).
   Trzecia część Jordana będzie pisana od Nowego Roku. :)

   Usuń