sobota, 1 lipca 2017

Lipcowe aktualności

"Wiara" wylądowała i są już pierwsze recenzje - na razie pozytywne. :) Gdyby ktoś chciał sobie poczytać, oto garść linków:

Catus Geekus

Samotnia

Legendum Est (Wiara, nadzieja, krzywda)

Szuflada

Booklove (Wiara czyni cuda)  

god save the book (Koszmar minionego lata)

BookHunter


Poza tym będę 8 lipca na Medalikonie, szczegóły wkrótce.5 komentarzy:

 1. Ja już mam w kolejce do czytania, czekałam na Wiarę i się doczekałam (tylko skończę 3 tom cyklu "Głębia" i się zabieram do lektury)

  A będzie w planach jakaś fantastyka ? Będzie ????

  OdpowiedzUsuń
 2. Będzie - we wrześniu premiera "Niepełni". Tzn. to taka fantastyka z pogranicza trochę, ale jednak fantastyka. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak to dobrze, że istnieje taki wynalazek jak ebook! Dowiedziałam się o istnieniu "Wiary" i naturalnie zapragnęłam NATYCHMIAST zabrać się do czytania. Ponieważ była niedziela, o papierowej książce mogłabym tylko pomarzyć. A tak, raz dwa, ebook kupiony i po minutce mogłam zacząć lekturę. :) Kolejny udany "milicyjny" kryminał - ponieważ pamiętam te czasy (moje ósme urodziny dokładnie w dniu awarii w Czernobylu;), czytało się z pewną nostalgią. I jak zwykle nie zgadłam mordercy. :( Choć może to i dobrze?
  Żeby nie było, że "Wiara" podobała mi się z jakichś płytkich sentymentalnych powodów - po prostu przyjemnie się czyta tekst tak profesjonalnie i dobrze napisany. W dodatku, co w literaturze kryminalnej jest bardzo ważne - całość jest logiczna i nie ma rozwiązań "z czapy". Pozdrawiam i życzę dalszych tak udanych książek. (To troszkę samolubne życzenia, bo jeśli się spełnią, to z nich skorzystam jako czytelniczka :> )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też pozdrawiam i dziękuję za pozytywną opinię. :)

   Usuń
 4. Zapraszam jeszcze do siebie na recenzje "Wiary"
  http://literackieprzeszpiegi.pl/index.php/2017/07/11/wiara/

  OdpowiedzUsuń