wtorek, 1 września 2015

Wrześniowe aktualności

We wrześniu najpierw wpadnę na Chrzanowskie Dni Fantastyki, aby ogłosić laureatów konkursu literackiego "Pigmalion fantastyki". Znaczy, tak konkretnie to ogłaszać pewnie będą Misiek Cholewa i Paweł Majka, czyli dwaj pozostali jurorzy, bo ja kiepsko wypadam na scenie, niemniej tam też będę.
25-27 września z kolei wybieram się na łódzki Kapitularz. Nie wiem jeszcze, w jakich punktach będę brać udział, ale jak się dowiem, dam znać.

Literacko po staremu, czyli "Tajemnica Nawiedzonego Lasu" oraz "Łaska" czekają na wydanie, a kolejny kryminał się pisze się.

3 komentarze:

 1. A może Pani coś powiedzieć o rzekomym warsztacie z Pani udziałem? Nie można się doprosić u nikogo harmonogramu tej imprezy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiem tyle, że w sobotę na 16:00 planowane jest podsumowanie konkursu oraz mini-spotkanie warsztatowe. Nie wiem do końca, jak to będzie wyglądać, tzn. czy organizatorzy konkursu narzucą nam (jurorom) jakąś formułę, czy będziemy mogli sami zdecydować - jeśli to drugie, to musimy się jeszcze w trójkę naradzić i zdecydować. W tym drugim przypadku chętnie przyjmiemy też wszelkie sugestie, więc jeśli jesteś jedną z osób zainteresowanych, napisz na maila: anneke@poczta.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za odpowiedź, widzę że organizator nikomu nic nie mówi, na mój mail też nie odpowiedział.
  Moja jedyna sugestia to wymiana Państwa doświadczeń na temat rynku wydawniczego w Polsce, bo chyba nie ma czytelników fantastyki, którzy nie próbują pisać.

  OdpowiedzUsuń