sobota, 1 listopada 2014

Listopadowe aktualności

21 - 23 listopada będę na Targach Książki w katowickim Spodku, dokładnego programu jeszcze niestety nie znam.

Poza tym 25 listopada w siedzibie klubu  w ramach sekcji literackiej odbędzie się otwarte dla ludzi z zewnątrz spotkanie z Jakubem Ćwiekiem, więc gdyby ktoś był zainteresowany, to zapraszam. :-) Spotkanie rozpocznie się o 16:30 i potrwa do 17:00.

(O kryminale już nawet nie wspominam, bo go kończę od dwóch miesięcy i skończyć nie mogę, ale - odpukać - może w listopadzie wreszcie się uda.)

5 komentarzy:

 1. Do zobaczenia na Targach, no i wcześniej, bo prawdopodobnie spotkamy się jeszcze 15tego w klubie. Muszę Ci osobiście tego Zajdla pogratulować;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też tam będę, mam nadzieję że się zobaczymy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Program Targów chyba już się doprecyzował i wynika z niego, że sformalizowane z Tobą spotkanie będzie w niedzielę o 14:00. W pozostałe dni planujesz się także objawiać, bo zależałoby mi na Twojej dedykacji w książce, a niedzielny "repertuar" Targów jakoś mi nie leży? ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. O 14 w sobotę będę na panelu o literaturze młodzieżowej, więc można mnie tam łapać. W przypadku pozostałych punktów prowadzonych przez ŚKF istnieje spora szansa, że będę się kręcić gdzieś w pobliżu. ;)

  OdpowiedzUsuń