niedziela, 1 czerwca 2014

Czerwcowe aktualności

1 czerwca (czyli dzisiaj;) zapraszam na Warsztaty Edukacyjno - Kulturalne "Rozkwitające", o których pisałam w maju. Na zapisywanie już oczywiście trochę za późno, mam nadzieję, że wszystkie zainteresowane osoby to zrobiły wcześniej - teraz tylko o warsztatach przypominam. :-)

Poza tym tradycyjnie odbędzie się Seminarium Śląskiego Klubu Fantastyki - czyli niewielki, acz bardzo sympatyczny katowicki mini-konwencik. W tym roku wypada w dniach 27 - 29 czerwca. W planach atrakcje takie jak ognisko czy bankiet, na którym odbędzie się wręczenie naszej klubowej nagrody - Śląkfy. Gdyby ktoś był zainteresowany, zgłoszenia przyjmuję na maila: anneke(małpa)poczta.onet.pl
Dla osób spoza Katowic przewidziana jest możliwość noclegów.

Mamy nadzieję, że na Seminarium zdążymy z naszą sekcyjną antologią. :)

Poza tym na czerwcowym spotkaniu sekcji literackiej gościć będziemy kolejnego autora "z zewnątrz" - tym razem będzie nim Paweł Majka, autor wielu opowiadań (m.in. w antologiach "Rok po końcu świata", "Science Fiction" czy "Nowe idzie") oraz powieści "Pokój światów". Wszystkich, którzy byliby zainteresowani spotkaniem z Pawłem, zapraszam do siedziby klubu 24 czerwca o godz. 16:30.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz