sobota, 1 czerwca 2013

Seminarium Literackie ŚKF

Wrocławskie Dni Fantastyki za mną, a wielkimi krokami zbliża się Seminarium Literackie Śląskiego Klubu Fantastyki, czyli jeden z moich ulubionych konwentów (albo mini-konwentów, zależy jak na to patrzeć).
W porównaniu na przykład z Pyrkonem Seminarium to oczywiście maleństwo, ale takie właśnie kameralne spotkania, bez dzikich tłumów przewalających się po korytarzach i tłoku na prelekcjach, mają dla mnie sporo uroku - choć w sumie lubię też i duże zjazdy, taka jestem niekonsekwentna. :) W każdym razie Seminarium jest sympatyczne, poświęcone głównie literaturze (jak sama nazwa wskazuje), choć część rozrywkowa też zawsze się znajdzie. W tym roku imprezie patronuje postać Janusza A. Zajdla (z okazji zajdlowego roku) będzie więc sporo punktów programu poświęconych temu pisarzowi. A w części rozrywkowej: bankiet z wręczeniem naszej klubowej nagrody czyli Śląkfy, ognisko z nielimitowaną ilością kiełbasek dla każdego, przedstawienie zespołu tańców dawnych oraz pokaz tancerzy ognia.

Z miłych wiadomości - w tym roku po raz pierwszy akredytacje dla klubowiczów są o połowę tańsze (25 zł. zamiast zwyczajowych 50 zł.).

Więcej informacji można znaleźć tu.

Gdyby ktoś miał ochotę się wybrać, zachęcam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz